pl
Kontakt
Sarego O inwestycji

Rezydencja Sarego to prestiżowa enklawa w samym sercu magicznego Krakowa, w której odkryjesz nowy wymiar luksusu przy wynajmie mieszkań. Nowa, 5-piętrowa kamienica z przestronnymi, widokowymi balkonami oferuje zachwycające subtelnym wzornictwem stylowe apartamenty, nowoczesny klub Fitness, sauna, podziemny parking – to dopiero początek oferty, którą zaprojektowaliśmy specjalnie dla Ciebie.

Proponujemy Ci znacznie więcej niż standardowy wynajem luksusowych mieszkań Kraków, ponieważ w naszej rezydencji zawsze będziesz czuć się jak u siebie. Budynek posiada również udogodnienia dla niepełnosprawnych, 3 ogrody, rowerownię oraz całodobową ochronę która dba o Twoje bezpieczeństwo.

Decydując się na wynajem w Sarego Rezydencji mieszkasz w samym centrum miasta, kilka kroków od zabytkowego Kazimierza i Rynku Głównego. Wiedząc jak cenicie sobie zieleń i przestrzeń dla naszych najemców przygotowaliśmy 3 ogrody do Waszej dyspozycji, możecie tu spotykać się z innymi najemcami czy organizować małe przyjęcia. W ogrodach przewidziane są ławki i stoliki. Ogród budynku Sarego 22, graniczy z plecami Teatru Współczesnego.

Dbasz o zdrowie ? Na poziomie -1 naszej inwestycji czeka na Ciebie wyposażona siłownia, gdzie możesz trenować bez limitu 24H na dobę. Siłownia dostępna jest tylko dla naszych lokatorów, ale jeśli zechcesz ćwiczyć z trenerem z zewnątrz nie ma problemu. Wszystkie sprzęty są wysokiej klasy, na bieżąco konserwowane. Do swojej dyspozycji masz bieżnie, sztangi, hantle, maty, piłki i wiele wiele innych.

Po ciężkim treningu dla pełnej regeneracji przygotowaliśmy dla Was możliwość skorzystania z sauny która znajduje się zaraz przy siłowni.

Sauna dostępna jest dla wszystkich mieszkańców – cała przestrzeń siłowni i sauny została przygotowana z myślą o wysokim komforcie użytkowania. Dostępne są szatnie, prysznice oraz łazienki.

23 unikalne parkingi to kolejne udogodnienie które oferujemy w tej niezwykłej inwestycji. Monitoring i ochrona zapewnią bezpieczeństwo Twojego samochodu a gniazdo do ładowania elektrycznego wesprze cię w byciu EKOpozytywnym.

O Twoje bezpieczeństwo będzie dbała 24h ochrona, która znajduje się w budynku Sarego 22.

Sarego Zalety apartamentów